Logo Odtoma

Drzwi panelowe ODTOMA,
Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Kolorystyka drzwi ODTOMA

Drzwi ODTOMA to nie tylko oryginalne wzory, lecz także bogata kolorystyka. Dobrze wiemy, że ile ludzi, tyle gustów, dlatego proponujemy naszym klientom szeroką paletę kolorystyczną. Dobranie koloru do danego modelu może okazać się trudnym zadaniem, w związku z tym zawsze chętnie pomożemy Państwu i doradzimy. Warto pamiętać, że zaprezentowana kolorystyka drzwi ODTOMA to tylko nasze sugestie. Kolor wypełnienia danego modelu drzwi panelowych można bez problemu dopasować do Państwa oczekiwań. Mogą Państwo wybierać wśród kolorów z palety RAL lub też zdecydować się na okleiny drewnopodobne.

Jak dobrać kolor drzwi?

Podczas aranżowania mieszkania często pojawia się kwestia dobrania drzwi wejściowych do drzwi wewnętrznych. Najczęstszym rozwiązaniem jest łączenie kolorów w ten sposób, by tworzyły spójną całość. Wtedy wypełnienie drzwi panelowych powinno być w kolorze takim samym lub bardzo zbliżonym do koloru drzwi wewnętrznych. Jeśli drzwi współgrają też z wystrojem wnętrza, to otrzymamy jednolitą całość. W przypadku obu drzwi można zastosować te same ozdobniki, takie jak intarsje, dzięki czemu jeszcze pogłębimy efekt spójnej koncepcji pomieszczenia.

Oczywiście nie jest to jedyne wyjście. Odważne łączenie kolorów też zyskuje na popularności. Jeśli nie boją się Państwo kontrastowego dobierania barw, to warto postawić na drzwi panelowe w kolorze zupełnie różnym od koloru drzwi wewnętrznych. Nie bez powodu mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają. Drzwi czarne i białe mogą stworzyć ciekawy efekt. Wbrew pozorom nie tylko jednolite kolory potrafią wykreować stylowe wnętrze.

 

Okleina:

 

RAL: