Logo Odtoma

Drzwi panelowe ODTOMA,
Klasyka w nowoczesnej odsłonie

logo odtoma medium - Drzwi ODTOMA


Producent drzwi ODTOMA

Konstrukcja drzwi jest bardzo podobna do konstrukcji okiennej, z tą różnicą, że miejsce szyby z konstrukcji okiennej zajmuje w drzwiach panel drzwiowy noszący nazwę wypełnienia drzwiowego. Drzwi zewnętrzne składają się zasadniczo z ramy drzwi, ramy skrzydła drzwiowego, klamki/pochwytu, zawiasów oraz wypełnienia drzwiowego. Konstrukcję możemy wykonać z PCV i aluminium.

Wypełnienie drzwiowe to panel wykonany z płyt laminowanych lub aluminium. Panel ten decyduje o niepowtarzalnym charakterze Państwa drzwi wejściowych. Wypełnienie drzwiowe może być wsadowe lub nakładkowe; może być wykonane z płyt laminowanych lub aluminium; ozdobione różnorodnymi ramkami, szklanymi elementami, intarsjami, frezami czy aplikacjami; posiadać dowolnie wybraną kolorystykę wszelkiego rodzaju wrzutniki na listy i klapki dla zwierząt. Wykonamy również drzwi według Państwa indywidualnego projektu z naświetlami bocznymi i górnymi.

 

Schemat przedstawiający wypełnienie drzwiowe:

Rodzaje wypełnień drzwiowych:

1. Wypełnienie WSADOWE (skrzydło jest widoczne wewnątrz i na zewnątrz)

2. Wypełnienie jednostronnie NAKŁADKOWE (skrzydło jest widoczne tylko wewnątrz)

3. Wypełnienie dwustronnie NAKŁADKOWE (skrzydło jest niewidoczne wewnątrz jak i na zewnątrz)

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rotombud.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez F.H.U. ROTOMBUD TOMASZ KLEPUSZEWSKI, Mariana Rapackiego 2D 71-467 Szczecin, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem rotombud@hoga.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny