Logo Odtoma

Drzwi panelowe ODTOMA,
Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Kolekcja PRESTIŻ:

Kolekcja drzwi panelowych Prestiż to wzory, które nigdy nie wychodzą z mody. Stonowana klasyka wcale nie musi być nudna. Jeśli szukają Państwo drzwi, które będą kojarzyć się z powagą i solidnością, bez krzykliwych dodatków, to w kolekcji Prestiż znajdą Państwo coś dla siebie. Eleganckie i ponadczasowe drzwi panelowe łatwo dopasować do wystroju wnętrza.

Drzwi z kolekcji Prestiż nie zdominują wnętrza i będą pasować do różnych aranżacji. Stonowane kolory takie jak biały wprowadzają ład i spokój. Zastosowanie okleiny drewnopodobnej sprawia, że drzwi panelowe bardzo przypominają tradycyjne drewniane drzwi. Proste wzory przeszkleń docenią osoby, które nie odnajdują się w awangardowych rozwiązaniach. Drzwi pełnią funkcję wizytówki danego miejsca i jeśli miejsce to ma budzić skojarzenia z tradycją i prestiżem, to kolekcja Prestiż będzie strzałem w dziesiątkę.

Siła klasyki

Bez względu na to, do jakich celów będzie przeznaczone dane pomieszczenie, siła klasycznych wzorów kolekcji Prestiż sprawi, że drzwi sprawdzą się nie tylko we wnętrzach urządzonych w konwencjonalnym, tradycyjnym stylu. Warto wiedzieć, że nie są to w żadnym wypadku drzwi nudne i nijakie. Przekonajcie się Państwo sami! Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez naszą firmę wzorami.