Logo Odtoma

Drzwi panelowe ODTOMA,
Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Pełna kolekcja drzwi panelowych ODTOMA

Drzwi panelowe to obecnie coraz popularniejszy trend w stolarce otworowej. Na pewno ma na to wpływ ich estetyka i funkcjonalność. Przygotowana przez naszą firmę kolekcja drzwi panelowych ODTOMA to klasyka w nowoczesnej odsłonie. Inspirując się aktualnymi trendami w dziedzinie wystroju wnętrz, przygotowaliśmy wzory na tyle różnorodne, że znalezienie idealnego wypełnienia drzwi nie powinno być problemem.

Zadbaliśmy o różne gusta, dlatego w ofercie znalazło się miejsce na elegancką kolekcję Kordoba, jak również na pełen powagi Prestiż. Mogą Państwo wybierać wśród drzwi panelowych bogato zdobionych ramkami lub gładkich, które cieszą się uznaniem zwolenników klasycznych aranżacji. Bez względu na to, jaki będzie Państwa wybór – zajmiemy się sprawnym montażem drzwi.

Unikatowe projekty, nowoczesne rozwiązania

Kolekcja drzwi panelowych ODTOMA została przygotowana z dużą pieczołowitością. Zależało nam na oryginalnych kształtach i unikatowych projektach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom mamy pewność, że drzwi wytrzymają naprawdę wiele. Nie bez znaczenia są także dobre właściwości termoizolacyjne. Drzwi z kolekcji ODTOMA mogą być montowane w nowoczesnych domach, jak również w tych utrzymanych w klasycznym stylu. Sprawdzą się w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych kolekcji.

 

 

Poniżej znajdą Państwo listę drzwi ODTOMA: