Logo Odtoma

Drzwi panelowe ODTOMA,
Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Kolekcja NOVA:

Drzwi panelowe to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych drzwi, jednakże same wzory wykorzystane w drzwiach panelowych mogą być klasyczne. Jeśli jednak stawiają Państwo na nowoczesność, to warto poznać naszą kolekcję Nova.

Zgodnie ze swoją nazwą wzory w tej kolekcji wyróżnia nowoczesność. Z tego też względu drzwi te będą najlepiej pasować do miejsc charakteryzujących się nowatorskim podejściem do aranżacji. Wypełnienia drzwiowe zostały wykonane z różnych materiałów, które łączy wysoka jakość. Śmiałe, geometryczne formy sprawiają, że od drzwi z kolekcji Nova trudno odciągnąć wzrok. To drzwi, na które na pewno wszyscy zwrócą uwagę.

Niekonwencjonalne wzory

Niekonwencjonalne wzory i nietypowe miejsca przeszkleń powinny przypaść do gustu wszystkim, którzy nie boją się nietypowych rozwiązań. Drzwi z tej kolekcji to nie tylko dodatek, lecz ważny element wystroju. Zwolennicy nowych trendów z pewnością zainteresują się naszą kolekcją. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wzorami! Istnieje możliwość modyfikowania wzorów, jesteśmy otwarci na propozycje.