Kwalifikacje firmy Rotombud


Dobrze wiemy, jak ważna jest jakość świadczonych usług w zakresie montażu i serwisu okien oraz drzwi, dlatego tak istotne są odpowiednie kwalifikacje. Klienci decydujący się na skorzystanie z naszej oferty chcą mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane solidnie i zgodnie z rzemiosłem.

Zależy nam na tym, by klienci byli zadowoleni z naszych usług i polecali nas swoim znajomym, dlatego też dbamy o to, by stale podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności. Kolejne szkolenia, certyfikaty, zaświadczenia i świadectwa to nie tylko duża satysfakcja dla nas, to także gwarancja dla klientów, że u nas mogą być pewni fachowej obsługi.

Zachęcamy do zapoznania się z listą uzyskanych przez naszą firmę certyfikatów i kwalifikacji. Znajdują się tu między innymi dokumenty potwierdzające, że jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży wielu uznanych firm. Ukończone kursy zaświadczają o naszej bogatej wiedzy na temat montażu i serwisu okien PCV. Mamy nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie owocna i długotrwała.