Logo Odtoma

Drzwi panelowe ODTOMA,
Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Frezy, intarsje i aplikacje w wypełnieniach drzwiowych

Detale mają znaczenie, dlatego oferujemy frezy, intarsje oraz aplikacje w wypełnieniach drzwi panelowych. Pozornie małe szczegóły mogą zupełnie odmienić wygląd danych drzwi. Do wyboru jest wiele możliwości, dlatego warto odkryć w sobie projektanta wnętrz i dobrać najlepsze dodatki do drzwi.

Wykonujemy frezy o różnym kształcie, ozdobne aplikacje oraz aluminiowe intarsje w wielu wzorach. Dzięki tym detalom można dopasować stolarkę do indywidualnego charakteru danego obiektu. Frezy i ozdobne aplikacje sprawdzą się zarówno w drzwiach z kolekcji Prestiż, jak i w tych bardziej nowoczesnych. Aplikacje można montować jedno- i dwustronnie. Oferujemy aplikacje, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu nie stracą nic ze swojego wyglądu.

Precyzja wykonania i ogromna liczba wzorów

Intarsje czyli elementy ozdobne metalowe wycinane są z wyjątkową precyzją, dzięki czemu prezentują się na drzwiach naprawdę ciekawie. Co istotne, nie wystają poza wypełnienie i tworzą tym samym harmonijną całość. Jesteśmy w stanie wyciąć dowolne kształty i wzory intarsji zgodnie z Państwa życzeniem.

Niewątpliwą zaletą dekorowania wypełnień drzwiowych frezami czy intarsjami jest praktycznie nieograniczona liczba kombinacji i wariantów. To dobry sposób, by nadać drzwiom wyjątkowego charakteru.

 

1. Frezy

 

2. Intarsje

Na Państwa życzenie możemy wyciąć różne wzory, które licują się z wypełnieniem.