Logo Odtoma

Drzwi panelowe ODTOMA,
Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Kolekcja TOM:

W serii drzwi ODTOMA znajduje się także kolekcja Tom, którą docenią najbardziej wymagający klienci. Niełatwo zadowolić indywidualne gusta, ale mamy nadzieję, że drzwi panelowe z kolekcji Tom spotkają się z zainteresowaniem tych, którzy oczekują wyjątkowych rozwiązań.

Smukłe linie i mała powierzchnia przeszkleń składają się na harmonijną całość o dość minimalistycznym charakterze. Drzwi z tej kolekcji to pozornie prosta forma, za którą jednak kryje się precyzyjny zamysł. Estetyczny wygląd gwarantuje, że drzwi panelowe z tej serii wpasują się w niejedną przestrzeń i będą stanowić znakomite dopełnienie aranżacji.

Wytrzymałość i styl

Drzwi z kolekcji Tom są bardzo wytrzymałe i odporne na wpływ czynników atmosferycznych. Użyte do produkcji drzwi materiały gwarantują bezproblemową wieloletnią eksploatację. Wyjątkowe wzory i przeszklenia tworzą styl nie do podrobienia i sprawiają, że te drzwi panelowe charakteryzują się solidnością i elegancją.

Drzwi dostępne są w różnych kolorach. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, chętnie wprowadzimy zmiany w gotowych wzorach. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas produktami.