Logo Odtoma

Drzwi panelowe ODTOMA,
Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Ramki ornamentowe w drzwiach panelowych

Wypełnienia drzwi panelowych można udekorować na różne sposoby. Jednym z nich jest zastosowanie ramek ornamentowych. W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje ramek, które sprawią, że Państwa drzwi zyskają niepowtarzalny charakter.

1. Ramki ornamentowe z masy poliestrowej

Pierwszy rodzaj oferowanych ramek wytwarzany jest z masy poliestrowej czyli tworzywa na bazie żywicy poliestrowej. Masa ta jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Ramki z masy poliestrowej wykonywane są z dużą dokładnością i dbałością o detale.

 

2. Ramki ozdobne z alu-noxa (stal szlachetna)

Do ozdabiania wypełnień drzwiowych wykorzystujemy również ramki ze stali szlachetnej (alu-noxa). Rami tego rodzaju wyróżniają się brakiem łączenia elementów w narożnikach. Wypełnienia drzwiowe z ramkami ozdobnymi z alu-noxa zyskają efekt ekskluzywności i wyjątkowej elegancji.

 

3. Ramki aluminiowe lakierowane

Ramki aluminiowe lakierowane też mogą w niebanalny sposób ozdobić drzwi panelowe. W naszej ofercie dostępne są ramki w dowolnym kolorze z palety RAL. Tym samym – jest z czego wybierać. Ramki mogą mieć dowolny kształt – dysponujemy odpowiednimi narzędziami do wykonania nawet bardzo skomplikowanych zleceń.