Logo Odtoma

Drzwi panelowe ODTOMA,
Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Szkło w drzwiach panelowych ODTOMA

W wypełnieniach drzwi ODTOMA stosujemy szkło różnego rodzaju. Przeszklenia w drzwiach panelowych pełnią funkcję zarówno dekoracyjną, jak również praktyczną. Przeszklenia zapewniają więcej światła i tym samym pomieszczenie, do którego drzwi zostaną zamontowane, stanie się jaśniejsze. Oczywiście można też zdecydować się na szkło barwione na ciemny kolor, jeśli zależy Państwu na tym, by nie rozświetlać dodatkowo pomieszczenia.

Oferowane przeszklenia wykonujemy ze szkła, które zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas użytkowania. Szklane elementy w drzwiach to niewątpliwie uatrakcyjnienie ich wyglądu, a jeśli wybierzemy jeszcze odpowiedni rodzaj szkła, to uzyskamy wyjątkowy efekt, który zachwyci wszystkich wokół.

Zalety zastosowania szkła w drzwiach panelowych

Użycie szkła dekoracyjnego daje możliwość uzyskania ciekawych efektów świetlnych i różnych stopni zaciemnienia. Dzięki szerokiej gamie wzorów szkło pozwala na stworzenie unikalnych modeli drzwi. Do wyboru są między innymi szkła, które pozwalają zajrzeć do środka, takie jak Alt Deutsch Jasny. Jeśli zależy Państwu na tym, by przez szkło nie dało się zobaczyć tego, co znajduje się za drzwiami, to warto wybrać szkło Kura. Natomiast szyby barwione pozwalają uzyskać ciepły, brązowy kolor wnętrza.

Zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegóły oferty i opowiemy o zaletach każdego rodzaju szkła wykorzystywanego w wypełnieniach drzwi panelowych.