Wycena okien online. Na czym to polega?


Podczas remontu mieszkania trzeba poświęcić mnóstwo czasu na pomiary. W przypadku wymiany okien, oprócz wymiarów, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak rodzaj szyby, a przede wszystkim, należy oszacować potencjalne koszta wymiany. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można zaoszczędzić czas i w kilka minut uzyskać dokładną cenę nowego okna.

Jak korzystać z wyceny okien przez internet?

Wycena okien online ma wiele zalet. Przede wszystkim, jest niezwykle prosta w obsłudze i zajmuje niewiele czasu. W pierwszej kolejności należy wybrać rodzaj okna. Spośród kilku opcji można wybrać zwykłe okna w ramie, uchylne, a nawet okna balkonowe i przesuwane. Po wybraniu opcji, która nas interesuje, należy wpisać wysokość i szerokość okna w milimetrach. Następnie strona prosi nas o wybranie koloru spośród kilku dostępnych opcji oraz podanie typu szyby. Chodzi o to, czy okno jest standardowe, ciepłochronne, czy antywłamaniowe.

Jednym z ostatnich kroków jest podanie rodzaju parapetu wewnętrznego i zewnętrznego. Oczywiście, jeżeli nie posiadamy któregoś z nich, można wybrać opcję „brak”. Kolejnym etapem jest wybór rodzaju klamki. Spośród dostępnych wariantów wybrać można opcję zwykłą lub zamykaną na klucz. W ostatnim okienku należy wybrać opcję montażu lub demontażu okna. Po wybraniu wszystkich opcji uzyskujemy cenę okna z wliczonym podatkiem VAT.

Takie informacje pomogą nam w dokładnym wyborze nowego okna, a nawet pozwolą od razu zakupić je przez internet. Warto zaznaczyć, że taka wycena jest całkowicie bezpłatna i dostępna dla wszystkich. Dobrze jest skorzystać z tego narzędzia przed udaniem się do sklepu, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu można sporządzić bardziej szczegółowy kosztorys remontu.

Wycena okien online. Na czym to polega?
Data publikacji: 3 listopada 2019
Skontaktuj się z nami

Obsługa klienta

Aleksandra Klepuszewska
Tel.: 609 744 574

Obsługa biura
Magdalena Bocian
Tel.: 500 577 121

Kierownik
Jarosław Posiewka
Tel.: 798 986 299

Obsługa zleceń zagranicznych

Kompleksowa usługa montaży i pomiarów na terenie krajów:

  • Niemcy
  • Dania
  • Szwecja
  • Holandia
  • Belgia
  • Francja

Tomasz Klepuszewski
Tel.: +48 504 187 353

flagi

Poznaj szczegóły oferty