Zwykłe czy antywłamaniowe? Jakie drzwi do mieszkania w bloku będą najlepsze?


Drzwi zewnętrzne to nie tylko wizytówka mieszkania, ale przede wszystkim zabezpieczenie przed intruzami. Osoby, które mieszkają w blokach, często zastanawiają się, czy standardowe drzwi wejściowe stanowią dostateczną ochronę przed włamaniem. W naszym artykule odpowiemy, czy lepiej zdecydować się na zwykłe, czy antywłamaniowe drzwi do mieszkania w bloku!

Drzwi antywłamaniowe do mieszkania w bloku – czy warto?

Według statystyk ofiarą włamań częściej padają mieszkańcy bloków niż właściciele domów wolnostojących. Na to ryzyko narażone są w szczególności osoby żyjące na osiedlach niestrzeżonych. Aby uniknąć bezprawnego wtargnięcia, warto zainwestować w solidne drzwi wejściowe, które powstrzymają włamywaczy. Niestety, doświadczony przestępca będzie w stanie pokonać dużą część modeli standardowych drzwi wejściowych. Najlepszym rozwiązaniem dla mieszkańców bloku, którzy chcą czuć się bezpiecznie, jest montaż drzwi antywłamaniowych. Drzwi antywłamaniowe zbudowane są na stalowej ramie, dodatkowo zabezpieczonej metalowymi prętami. Wszystkie metalowe elementy są połączone ze sobą spawem, dzięki czemu cała konstrukcja jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to sprawia, że drzwi antywłamaniowe są niemal niemożliwe do wyważenia.

Jakie jeszcze są zalety drzwi antywłamaniowych dla mieszkańców bloku?

Ze względu na solidną budowę drzwi antywłamaniowe nie tylko zapobiegają wtargnięciu nieproszonych gości, ale także gwarantują dobrą izolację cieplną i akustyczną. Oznacza to, że mieszkańcy bloku, którzy zdecydują się na zakup drzwi antywłamaniowych, nie muszą obawiać się przeciągów ani hałasów dochodzących z klatki schodowej. Jak widać, drzwi antywłamaniowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli mieszkań w blokach!

Zwykłe czy antywłamaniowe? Jakie drzwi do mieszkania w bloku będą najlepsze?
Data publikacji: 21 lutego 2023
Skontaktuj się z nami

Obsługa klienta

Aleksandra Klepuszewska
Tel.: 609 744 574

Obsługa biura
Magdalena Bocian
Tel.: 500 577 121

Kierownik
Jarosław Posiewka
Tel.: 798 986 299

Obsługa zleceń zagranicznych

Kompleksowa usługa montaży i pomiarów na terenie krajów:

  • Niemcy
  • Dania
  • Szwecja
  • Holandia
  • Belgia
  • Francja

Tomasz Klepuszewski
Tel.: +48 504 187 353

flagi

Poznaj szczegóły oferty