Jakie drzwi i okna wybrać do domu drewnianego?


Drewniane domy z roku na rok zyskują na popularności. Na jaką jednak stolarkę okienną i drzwiową zdecydować się w takim przypadku? Jeśli stoicie przed wyborem, zapraszamy do poniższej lektury.

Okna do drewnianego domu

Drewniane domy mają swój wyjątkowy klimat i najlepiej prezentują się, gdy wszystkie ich elementy zostają wykonane z jednego materiału. Zatem zdecydowanie w takim wypadku polecamy Wam wybór okien drewnianych. Ich zastosowanie ma bardzo wiele zalet i na pewno nie pożałujecie tej decyzji.

Okna drewniane nie tylko doskonale wyglądają i współgrają z elewacją domu, ale także są praktycznym i wytrzymałym zakupem. Produkty oferowane w naszym sklepie nie odkształcają się pod wpływem uderzeń, lecz są sztywne i solidne. Nie wymagają skomplikowanej konserwacji i są łatwe w czyszczeniu, co jest ich ogromną zaletą.

Warto wspomnieć także o uniwersalności drzwi drewnianych – jeśli będziecie chcieli zmienić wystrój i aranżację domu, wystarczy je pomalować na inny kolor, a zupełnie zmienią swój wygląd.

Stolarka drzwiowa do domu z drewna

Drzwi wejściowe odgrywają ważną rolę w całym domu. Powinny nie tylko idealnie komponować się z elewacją budynku, ale także stanowić barierę ochronną przeciw włamaniom. Idealnym produktem, który spełnia oba zadania, są drzwi z blachy stalowej ocynkowanej. Charakteryzują się doskonałymi parametrami, idealnie wygłuszają otoczenie i zapewniają wysoki poziom izolacji termicznej. Dodatkowo są pokryte kilkoma warstwami laminatu, który doskonale imituje drewno. W ten sposób otrzymujecie produkt, który jest solidny, ale również pasuje do drewnianej elewacji.

Drzwi wejściowe są wizytówką domu i jego mieszkańców, powinny zatem ich godnie reprezentować. Takie drzwi z blachy stalowej posłużą przez długie lata i zachowają swój pierwotny wygląd. A przecież o to chodzi, prawda?

Jeśli szukacie wysokiej klasy drzwi i okien do swojego domu, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy wybrać odpowiednie modele oraz zaoferujemy atrakcyjne ceny.

Jakie drzwi i okna wybrać do domu drewnianego?
Data publikacji: 15 lutego 2021
Skontaktuj się z nami

Obsługa klienta

Aleksandra Klepuszewska
Tel.: 609 744 574

Obsługa biura
Magdalena Bocian
Tel.: 500 577 121

Kierownik
Jarosław Posiewka
Tel.: 798 986 299

Obsługa zleceń zagranicznych

Kompleksowa usługa montaży i pomiarów na terenie krajów:

  • Niemcy
  • Dania
  • Szwecja
  • Holandia
  • Belgia
  • Francja

Tomasz Klepuszewski
Tel.: +48 504 187 353

flagi

Poznaj szczegóły oferty